P1362301a

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ

Nabízím individuální lekce zdravotního cvičení zaměřené na problémy, které potřebujete řešit. Ať už je to bolest zad, rozestup břišních svalů (diastáza), problémy s pánevním dnem, kyčlemi nebo třeba chodidly. Zejména se věnuji ženám v těhotenství a po porodu (jakkoliv dlouho). V úvodní lekci se více zaměříme na zjištění příčin Vašich problémů, v dalších lekcích (na kterých se domluvíme dle Vašich individuálních potřeb) se už budeme věnovat spíš samotnému cvičení, vždy Vás naučím několik jednoduchých, ale účinných cviků vhodných přímo pro Vás.

Lekce mohou probíhat buď v pohodlí Vašeho domova nebo ve studiu v Havlíčkově Brodě (Fyzio-pohyb v.o.s., Nádražní 43) či v Jihlavě (studio Simpy, Věžní 4).

Cena 600 Kč za hodinovou lekci u Vás doma + doprava 10 Kč/km z místa mého bydliště (Šlapanov) a zpět. Lekce ve studiu Simpy v Jihlavě nebo ve studiu FYZIO-POHYB v Havlíčkově Brodě 700 Kč za hodinu.

SKUPINOVÉ LEKCE - UZAVŘENÉ KURZY

Uzavřené kurzy cvičení pro ženy probíhají v Havlíčkově Brodě (Fyzio-Pohyb v.o.s., Nádražní 43), v Jihlavě (Studio Simpy, Věžní 1248/4, studio Bodymove, třída Legionářů 10) a nově i ve Světlé nad Sázavou (MC Rolnička, Sázavská 547). Počet cvičících ve skupinkách je omezený, aby byl zachován individuální přístup. Jednotlivé lekce na sebe navazují, čímž se cvičení stává efektivnějším. Cvičení je vhodné pro ženy v jakémkoliv období života kromě těhotenství a šestinedělí, tedy například pro ženy jakkoliv dlouho po porodu, ženy chystající se na těhotenství nebo pro ty, co se "jen" chtějí lépe starat o své tělo.

Cena za kurz o 10 lekcích je 2000 Kč v Jihlavě a Havlíčkově Brodě, 1400 Kč ve Světlé nad Sázavou. Pro přihlášení do kurzu nebo bližší informace mě můžete kontaktovat na anna@annamusilova.cz nebo 737 431 726

Kurzy Vysočina (1)
otevřené lekce

OTEVŘENÉ SKUPINOVÉ LEKCE

Pokud se nechcete hlásit na uzavřený kurz a dáváte přednost jednotlivým lekcím, můžete navštěvovat cvičení pro ženy ve Šlapanově (v tělocvičně MŠ) nebo v Havlíčkově Brodě (FYZIO-POHYB v.o.s., Nádražní 43). Každý týden se budeme více věnovat nějakému tématu / části těla, ale jednotlivé lekce na sebe nebudou zcela navazovat. Kvůli rozměrům tělocvičny a množství cvičebních pomůcek je počet účastnic omezen - hlaste se mi prosím dopředu.

Pro rezervaci místa nebo bližší informace mě můžete kontaktovat na anna@annamusilova.cz nebo 737 431 726